Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Надійний зв’язок – запорука Перемоги!

08.08.2023

Війська зв’язку та кібербезпеки відіграють ключову роль у великому складному механізмі військових операцій, оскільки саме вони забезпечують безпеку інформації.

Сьогодні перед воїнами-зв’язківцями стоять важливі та відповідальні завдання. Їх виконання потребує високої організованості і дисципліни, оскільки без ефективного зв'язку неможливо забезпечити ефективне управління, а це в свою чергу є ключовим для досягнення перемоги.

Сучасні війська зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України активно розвиваються, базуючись на світових наукових та технічних досягненнях, і гідно протистоять викликам і загрозам у кіберпросторі.

В умовах спротиву повномасштабній збройній агресії з боку рф, особовий склад підрозділів зв’язку та кібербезпеки демонструє високий професіоналізм та відповідальність у виконанні обов’язків.

У цей особливий день низько схиляємо голови перед Героями-зв’язківцями, які поклали свої життя на вівтар Перемоги. Вічна їм пам'ять і слава!

Шановні воїни зв’язку та кібербезпеки! Нехай завдяки вашим зусиллям зв’язок завжди буде міцним та надійним, а ваш настрій та бойовий дух – незламними. Перемога обовязково буде за нами!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник                  Михайло КОВАЛЬ