Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Наукове супроводження актуальних питань щодо перспектив трансформації системи планування оборонних ресурсів

  • >
  • >
  • >
  • Наукове супроводження актуальних питань щодо перспектив трансформації системи планування оборонних ресурсів
23.05.2019

Науковці Центру воєнно-стратегічних досліджень, інституту державного військового управління та командно-штабного інституту застосування військ (сил) Університету взяли участь у проведенні міжнародного семінару “Виклики та перспективи трансформації системи планування оборонних ресурсів”, що відбувся з 20 по 22 травня 2019 року в Міністерстві оборони України за участі представників американського Інституту з питань керівництва у сфері безпеки (ISG).

Метою заходу було вироблення спільного концептуального бачення щодо подальшої трансформації системи управління оборонними ресурсами.

Під час роботи розглядалися актуальні питання щодо порядку опрацювання та формату документів оборонного і бюджетного планування, планування ресурсів та прогнозування вартісних показників під час оборонного огляду, загальної структури програм з управління проектами, які передбачається мати в майбутньому. Також було розглянуто американські системи та підходи до розрахунку вартості життєвого циклу спроможностей озброєння і військової техніки, можливість їх впровадження в Україні.