Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Наукові та науково-педагогічні працівники інституту авіації та протиповітряної оборони взяли участь в роботі наукової конференції користувачів ESRI в Україні

  • >
  • >
  • >
  • Наукові та науково-педагогічні працівники інституту авіації та протиповітряної оборони взяли участь в роботі наукової конференції користувачів ESRI в Україні
01.10.2019

В період з 26 по 27 вересня 2019 року на базі “Конгрес Готель Пуща” м. Київ, Пуща Водиця, проведено ХХII конференція користувачів ESRI в Україні.

Конференцію було присвячена застосуванню геоінформаційних технологій ArcGIS у різних сферах державного управління та бізнесу в Україні.

Були розглянуті напрями, які дають переваги використання геоінформаційних систем у розробці інвестиційних проектів в умовах децентралізації, галузеві проекти з використанням технологій компанії ESRI, такі як інструменти збору, обробки даних та моделювання процесів.

До участі у конференції були запрошені представники Американської торговельної палати в Україні, профільних міністерств, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади регіонів та громадських організацій.

В ході проведення конференції, зокрема, були розглянуті особливості застосування програмного забезпечення Drone2Map for ArcGIS з використанням безпілотних літальних апаратів, у тому числі представлених на виставці – OBSERVER-S та Aibot.

У рамках конференції також були проведені обговорення у тематичних секціях, майстер-класи та виставки, представлені кращі українські та світові приклади успішної реалізації технології ESRI, основні тенденції в геоінформаційних системах, зокрема у військовій сфері.

Від Університету в проведенні конференції взяли активну участь наукові та науково-педагогічні працівники інституту авіації та протиповітряної оборони на чолі з заступником начальника кафедри авіації полковником Сергієм Коротіним.

Матеріали конференції будуть використані під час планування проведення наукових досліджень університету з урахуванням впровадження геоінформаційних технологій у військовій сфері та передового досвіду країн-членів НАТО та країн-партнерів.