Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Наукова військово-історична конференція “Війна на Донбасі. 2014–2018 рр.”

12.04.2019

Наукові та науково-педагогічні працівники університету взяли участь у проведенні Четвертої Всеукраїнської наукової військово-історичної конференції “Війна на Донбасі. 2014–2018 рр.”, яка відбулася 11 квітня 2019 року у Національному військово-історичному музеї України. Метою заходу стала популяризація історичної правди про події збройного конфлікту на сході України.

Під час роботи конференції активну участь у наукових дискусіях взяв головний науковий співробітник науково-дослідного центру воєнної історії, доктор історичних наук, професор Василь Шевчук.

З доповідями виступили науковий співробітник науково-дослідного центру воєнної історії Ігор Євсєєв та начальник науково-дослідної лабораторії кафедри Військово-Морський Сил командно-штабного інституту застосування військ (сил) кандидат історичних наук капітан 1 рангу Сергій Фролов, які звернули увагу присутніх на історико-правові аспекти  запровадження операції Об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях та досвід застосування окремого загону боротьби з підводними диверсійними силами та засобами Військово-Морських Сил Збройних Сил України під час війни на Донбасі.

Тематика наукового заходу є актуальною і цікавою для наукових та науково-педагогічних працівників, які здійснюють воєнно-історичні дослідження збройного конфлікту на сході України.