Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науковці університету обговорили з італійськими колегами важливі наукові питання у сфері стратегічних досліджень

  • >
  • >
  • >
  • Науковці університету обговорили з італійськими колегами важливі наукові питання у сфері стратегічних досліджень
06.10.2021

6 жовтня 2021 року у Національному університеті оборони імені Івана Черняховського, у межах виконання Плану двостороннього співробітництва Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Збройних Сил Італійської Республіки, відбувся міжнародний науковий семінар “Сучасні розробки у сфері стратегічних досліджень” між представниками Центру воєнно-стратегічних досліджень та Військового центру стратегічних досліджень Генерального штабу оборони Італійської Республіки.

На початку зустрічі голови делегацій начальник Центру воєнно-стратегічних досліджень полковник Анатолій Павліковський та начальник Інституту аналізу і оборонних досліджень Італійської Республіки полковник Гуальтьєро Іаконо ознайомили присутніх про структури та основні напрями досліджень наукових установ, які вони презентують.

В ході зустрічі відбулась наукова дискусія та обмін практичним досвідом у науковій сфері. Також, науковці обговорили питання участі українських дослідників в науково-дослідному проєкті, запропонованого італійською стороною.

Під час обговорення було досягнуто домовленостей щодо налагодження плідного співробітництва у науковій сфері.