Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науковці університету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Воєнно-історична робота в Військово-Морських Силах. Сучасний стан та перспективи”

  • >
  • >
  • >
  • Науковці університету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Воєнно-історична робота в Військово-Морських Силах. Сучасний стан та перспективи”
16.11.2020

Представники національного університету оборони України взяли участь у  всеукраїнській науково-практичній конференції “Воєнно-історична робота в Військово-Морських Силах. Сучасний стан та перспективи”

Метою конференції було обговорення наукових проблем, пов’язаних з вітчизняною та світовою мілітарною історією, які мають вплив на сучасність.

Головним заходом конференції була презентація та обговорення підручника “Військово-морська історія України”. Зазначений підручник було розроблено згідно річного плану наукової і науково-технічної діяльності Збройних Сил України.

До складу авторського коллективу увійшли відомі вчені та експерти з усіх провідних науково-дослідних установ України, зокрема: Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Національна академія наук України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Презентував підручник начальник кафедри Військово-Морських Сил Національного університету оборони України імені Івана Черняховського капітан 1 рангу Степан Яким’як.

Після обговорення було ухвалено рішення про завершення роботи над підручником з урахуванням пропозицій учасників конференції.

Підручник надасть сучасні відомості ліцеїстам, курсантам, слухачам про основні етапи та зміст військово-морської історії України з давніх часів до сучасності, у тому числі досвід застосування сил флоту в умовах триваючої збройної агресії Російської Федерації проти України.