Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науковий семінар “Сучасний політичний режим у Росії: Quo vadis?”

08.04.2019

Науковці університету взяли участь у проведенні семінару  “Сучасний політичний режим у Росії: Quo vadis?”, що відбувся 05 квітня 2019 р. у Дипломатичній академії України при Міністерстві зовнішніх справ України. Ініціатором цього наукового заходу було Громадське об’єднання “Центр дослідження Росії”.

Участь у дискусії взяли відомі українські та зарубіжні експерти з політології, представники державних установ України (зокрема, Міністерства зовнішніх справ України), акредитованого в Україні дипломатичного корпусу тощо.

У рамках наукового семінару були проаналізовані загальні та найбільш загрозливі для безпеки у Європі тенденції внутрішньополітичного розвитку РФ. Центральним у дискусії було питання про те, наскільки правомірно на сьогодні на основі цих тенденцій робити висновок про перетворення Росії у тоталітарну державу або її порівняння з державами фашистського типу.

Тематика наукового заходу є актуальною та може бути цікавою для аналітиків, які займаються російською проблематикою, питаннями зовнішньої політики РФ, міжнародного права, міжнародної безпеки тощо.