Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науковий семінар “Воєнна історія України в контексті дослідження і збереження національної спадщини”

  • >
  • >
  • >
  • Науковий семінар “Воєнна історія України в контексті дослідження і збереження національної спадщини”
03.05.2019

Наукові та науково-педагогічні працівники університету взяли участь у проведенні наукового семінару “Воєнна історія України в контексті дослідження і збереження національної спадщини”, який нещодавно відбувся в Інституті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”.

Метою заходу було вироблення Концепції воєнно-морської історії України та обговорення план-проспекту підручника “Воєнно-морська історія України”.

Розпочав семінар вступним словом начальник штабу – перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Андрій Тарасов.

У пленарному засіданні виступили радник заступника Голови Адміністрації Президента України Василь Павлов, який довів основні завдання воєнно-історичної політики в Збройних Силах України в умовах гібридної війни та начальник кафедри історії війн і воєнного мистецтва полковник Ігор Фурман, якій розкрив основні наукові підходи до викладання воєнно-морської історії України та висвітлив погляди Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на зміст підручника “Воєнно-морська історія України”.

У науковій дискусії активну участь взяли начальник науково-дослідного відділу історії війн і воєнного мистецтва науково-дослідного центру воєнної історії полковник Олександр Нашивочніков, доцент кафедри історії війн і воєнного мистецтва полковник Володимир Резнік та доцент кафедри Військово-Морських Сил працівник Збройних Сил України Сергій Соколюк.

Тематика наукового заходу є актуальною і цікавою для наукових та науково-педагогічних працівників, які здійснюють воєнно-історичні дослідження.