Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони створено інтерактивні плакати

  • >
  • >
  • >
  • Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони створено інтерактивні плакати
27.10.2022

Академічна доброчесність залежить від усіх учасників освітнього процесу. Дійсно, для того, щоб настали глобальні зміни, щоб змінити будь-яку систему, завжди варто розпочинати насамперед із себе й виховувати порядного громадянина та справедливу людину в собі та у своєму середовищі.

Академічна доброчесність починається із доброчесної поведінки кожного: слухачів, викладачів працівників органів управління освітою.  Але, на жаль, як показують дослідження, далеко не всі учасники освітнього процесу та освітні управлінці знайомі з поняттям академічної доброчесності.

Тому в рамках розроблення науково-дослідної роботи: ”Академічна доброчесність в системі внутрішнього забезпечення якості освіти ВВНЗ” науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони розроблено комплект тематичних інтерактивних плакатів. Основною метою яких є підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу та дотримання вимог національного законодавства з питань дотримання академічної доброчесності.

Також особлива увага приділяється дотримання педагогами, науковцями та здобувачами освіти основних принципів академічної доброчесності.