Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практична конференція “Застосування Сухопутних військ Збройних Сил України у конфліктах сучасності”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практична конференція “Застосування Сухопутних військ Збройних Сил України у конфліктах сучасності”
26.11.2019

Наукові та науково-педагогічні працівники університету взяли участь у науково-практичній конференції “Застосування Сухопутних військ Збройних Сил України у конфліктах сучасності”, яка відбулась на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у місті Львові.

Результати наукових досліджень університету з актуальних питань щодо напрямів підвищення ефективності застосування механізованих і танкових військ доповідав заступник начальника кафедри Сухопутних військ полковник Андрій Голованов.

В обговоренні системних підходів застосування частин і підрозділів, шляхів підвищення ефективності вогневого ураження противника у гібридних протиборствах взяв участь начальник науково-дослідної лабораторії проблем розвитку бойового застосування ракетних військ і артилерії полковник Євген Калашніков.

Наукові результати досліджень проблем управління, бойового та оперативного забезпечення військ, сучасного стану та перспектив розвитку системи підготовки Сухопутних військ, які увійшли до збірника матеріалів конференції, доповів докторант науково-методичного центру організації наукової та науково-технічної діяльності полковник Вадим Яковенко.