Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практичний семінар “Особливості підготовки і застосування угруповань Збройних Сил України в операції Об’єднаних сил (АТО)”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практичний семінар “Особливості підготовки і застосування угруповань Збройних Сил України в операції Об’єднаних сил (АТО)”
27.11.2019

26 листопада 2019 року на кафедрі оперативного мистецтва інституту військового державного управління Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар.

Метою заходу ставилось  узагальнити досвід підготовки і застосування угруповань Збройних Сил України в операції Об’єднаних сил (АТО) та розробити рекомендації щодо його впровадження в освітній процес університету за напрямами діяльності кафедри.

В роботі семінару взяли участь представники Генерального штабу Збройних Сил України, наукові та науково-педагогічні працівники кафедри оперативного мистецтва, слухачі інституту державного військового управління та представники кафедр (інститутів, центрів) НУОУ.

Активну участь в науково-практичному семінарі взяли науково-педагогічні працівники, ад’юнкти кафедри оперативного мистецтва та слухачі інституту державного військового управління Національного університету оборони України, які брали безпосередню участь в бойових діях по захисту держави. Обговорено низку проблемних питань, у тому числі по застосуванню угруповань військ в операції Об’єднаних сил та шляхи їх вирішення.

Матеріали науково-практичного семінару будуть враховані в освітньому процесі та при виконанні науково-дослідних робіт.

За результатами роботи семінару підготовлений до видання збірник тез доповідей.