Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практична конференція “Застосування пілотованої та безпілотної авіації в сучасних умовах”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практична конференція “Застосування пілотованої та безпілотної авіації в сучасних умовах”
28.02.2020

На кафедрі авіації інституту авіації та протиповітряної оборони університету проведено науково-практичну конференцію з питань визначення актуальних проблем та шляхів їх вирішення щодо підвищення ефективності підготовки та застосування авіації Збройних Сил України в сучасних умовах.

У науково-практичній конференції взяли участь представники Генерального штабу Збройних Сил України, Національного інституту стратегічних досліджень, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, Командування Медичних сил Збройних Сил України, Управління державної охорони України, Управління регулювання діяльності державної авіації України, Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова, Української військово-медичної академії, Національного авіаційного університету, науково-педагогічні працівники, ад’юнкти та слухачі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Науково-практична конференція була присвячена обговоренню переваг та недоліків спільного застосування змішаних різнорідних груп пілотованої та безпілотної авіації, що утворюють змішаний бойовий авіаційний комплекс.

На конференції розглядалися питання щодо ефективності застосування пілотованої та безпілотної авіації, завдань, форм та способів, а також тактичних прийомів спільного застосування пілотованої та безпілотної авіації. Крім того особлива увага приділялась системі управління змішаної різнорідної групи та безпеці спільних польотів пілотованої та безпілотної авіації. Також було розглянуто питання всебічного забезпечення спільного застосування пілотованої та безпілотної авіації і напрями організації спільної підготовки фахівців. Як висновок, визначено продовжити проведення подальших наукових досліджень та впровадити результати науково-практичної конференції в освітній процес інституту авіації та протиповітряної оборони.