Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практична конференція “Забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері: проблеми та шляхи їх вирішення”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практична конференція “Забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері: проблеми та шляхи їх вирішення”
27.11.2019

27 листопада 2019 року в університеті відбулась науково-практична конференція “Забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері: проблеми та шляхи їх вирішення”.

Метою заходу було обговорення проблемних питань забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері.

У роботі науково-практичної конференції взяли участь представники структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, підпорядкованих їм органів військового управління, військових частин, наукові та науково-педагогічні працівники підрозділів університету, науково-дослідних установ Збройних Сил України.

Під час роботи конференції було визначено, що в сучасних умовах тематика, пов’язана з забезпеченням інформаційної безпеки оборонного відомства та Збройних Сил України є вкрай актуальною.

За результатами роботи конференції прийнято рішення щодо організації взаємодії з суб’єктами системи забезпечення інформаційної безпеки Міністерства оборони та Збройних Сил України для формування єдиних поглядів її функціонування.