Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практична конференція на тему: “Перспективи, проблеми розвитку та застосування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практична конференція на тему: “Перспективи, проблеми розвитку та застосування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України”
15.11.2019

В університеті відбулася науково-практична конференція на тему: “Перспективи, проблеми розвитку та застосування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України”.

Організатор конференції: кафедра Десантно-штурмових військ і Сил спеціальних операцій  командно-штабного інституту застосування військ (сил).

В роботі конференції взяли участь науковці з чотирьох установ України, які досліджують питання розвитку теорії розвитку та застосування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України  в сучасних умовах, а також слухачі інституту.

Під час заходу обговорені теоретичні положення керівних документів щодо підготовки та дій військових частин (підрозділів) Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, форм і способів їх дій у ході проведення операції Об’єднаних сил, напрямків розвитку озброєння і військової техніки з урахуванням виконання  завдань  в операції Об’єднаних сил та їх ролі, місця в сучасних умовах.

Результати роботи конференції будуть враховані під час підготовки нормативно-правових документів, розроблення тематики подальших досліджень, а також в ході підготовки фахівців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.