Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практична конференція з питань науково-методичного супроводження заходів оборонного огляду

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практична конференція з питань науково-методичного супроводження заходів оборонного огляду
10.07.2019

В межах заходів наукової та науково-технічної діяльності, кафедрою стратегії національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського спільно з фахівцями Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України 9 липня 2019 року організовано та проведено міжвідомчу науково-практичну конференцію з питань науково-методичного супроводження заходів оборонного огляду.

Конференція проводилась як захід налагодження ефективної взаємодії між виконавцями практичних заходів оборонного огляду та науковими установами і підрозділами, які беруть участь у науково-методичному супроводі оборонного огляду.

У роботі конференції взяли участь посадові особи Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, які очолюють або приймають участь у роботі робочих підгруп Міжвідомчої робочої групи з питань проведення оборонного огляду, науковий і науково-педагогічний склад університету, представники інших складових сектору безпеки і оборони України, відомі науковці у сфері національної безпеки і оборони. Всього в роботі конференції взяли участь представники 42 структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та інших складових сил оборони.

Із змістовною доповіддю стосовно перспектив і механізмів запровадження в Міністерстві оборони та Збройних Силах України оборонного менеджменту,  основних напрямів та перспектив стратегічного планування розвитку Збройних Сил України у майбутньому на конференції виступив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції,  заступник голови Міжвідомчої робочої групи Анатолій Петренко.

Досвідом проведення заходів оборонного планування та реформування британських збройних сил поділився радник Міністерства оборони України з питань оборонного планування та національної стратегії Майкл  Грінленд.

Науковці Університету у своїх доповідях надали обґрунтовані рекомендації стосовно методичних підходів до практичної реалізації заходів оборонного огляду.

Мету конференції досягнуто. Надані в ході дискусії рекомендації будуть враховані при подальшому опрацюванні звітних матеріалів та документів оборонного планування за результатами оборонного огляду.