Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практичний семінар “Актуальні проблеми вдосконалення освітнього процесу у системі внутрішнього забезпечення якості вищої освіти”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практичний семінар “Актуальні проблеми вдосконалення освітнього процесу у системі внутрішнього забезпечення якості вищої освіти”
25.04.2019

На кафедрі суспільних наук гуманітарного інституту пройшов науково-практичний семінар на тему “Актуальні проблеми вдосконалення освітнього процесу у системі внутрішнього забезпечення якості вищої освіти”.

Участь у семінарі взяли начальник гуманітарного інституту, наукові та науково-педагогічні працівники кафедри суспільних наук, ад’юнкти та слухачі гуманітарного інституту.

На семінарі з доповіддю “Система внутрішнього забезпечення якості вищої освіти НУОУ: від декларування до практичної реалізації” виступив професор кафедри суспільних наук доктор педагогічних наук, професор Андрій Вітченко, у якій, зокрема зазначив про важливість практичної реалізації напрацьованих механізмів моніторингу та забезпечення якості вищої освіти. Запропонував концептуальну модель системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти та визначив психолого-педагогічні умови її реалізації. З повідомленнями виступили ад’юнкти та слухачі гуманітарного інституту, які висвітлили власні погляди на розв’язання порушеної проблеми.

В ході порушеної дискусії учасниками було обговорено та визначено психолого-педагогічні умови здобуття якісної вищої освіти, особливості організації освітнього процесу в контексті запровадження внутрішніх механізмів забезпечення якості вищої освіти, аксіологічні аспекти забезпечення якості вищої освіти.