Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практичний семінар “Бойова діяльність Військово-Морських Сил Збройних Сил України у 2020-2021 роках: проблемні питання та шляхи їх вирішення”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практичний семінар “Бойова діяльність Військово-Морських Сил Збройних Сил України у 2020-2021 роках: проблемні питання та шляхи їх вирішення”
12.04.2021

Днями у стінах університету проведено науково-практичний семінар за темою: “Бойова діяльність Військово-Морських Сил Збройних Сил України у 2020-2021 роках: проблемні питання та шляхи їх вирішення”.

Метою заходу було обговорення досвіду бойової діяльності, розвитку їх напрямів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, визначення основних проблем та розроблення рекомендацій щодо шляхів їх вирішення.

У науково-практичному семінарі взяли участь представники Командування ВМС ЗС України, керівництво командно-штабного інституту застосування військ (сил), науково-педагогічні та наукові працівники кафедри Військово-Морських Сил та інших кафедр університету, а також слухачі університету.

У вступному слові до учасників заходу начальник командно-штабного інституту застосування військ (сил) генерал-майор Юрій Остах привітав кафедру Військово-Морських Сил з черговою, з часу її створення, річницею та наголосив на її здобутках в наукових дослідженнях протягом минулого року.

У виступі начальника кафедри Військово-Морських Сил капітана 1 рангу Степана Яким’яка було наголошено на основоположних засадах застосування Військово-Морських Сил, що містяться у нових стратегічних документах держави та сил оборони.

Також було відмічено роль кафедри у створенні нових стандартів, зокрема Доктрини “Військово-Морські Сили Збройних Сил України”, та визначено напрямки розвитку теорії застосування сил флоту в умовах гібридних дій противника на морі.

Під час семінару відбулось фахове обговорення існуючих проблемних питань і шляхів їх вирішення. За підсумками заходу усі надані рекомендації будуть враховані та опубліковані у збірнику матеріалів.