Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практичний семінар на тему “Забезпечення інформаційної безпеки Міністерства оборони та Збройних Сил України в умовах триваючої агресії Російської Федерації”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практичний семінар на тему “Забезпечення інформаційної безпеки Міністерства оборони та Збройних Сил України в умовах триваючої агресії Російської Федерації”
24.05.2019

22 травня 2019 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему “Забезпечення інформаційної безпеки Міністерства оборони та Збройних Сил України в умовах триваючої агресії Російської Федерації”.

Метою семінарубуло обговорення проблемних питань забезпечення інформаційної безпеки Міністерства оборони та Збройних Сил України.

У роботі семінару взяли участь слухачі, науково-педагогічні і наукові працівники інституту інформаційних технологій, представники Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Під час роботи семінару було визначено, що в умовах триваючої збройної агресії з боку Російської Федерації тематика, пов’язана з забезпеченням інформаційної безпеки Міністерства оборони та Збройних Сил України є вкрай актуальною.

За результатами роботи семінару було прийнято рішення щодо організації взаємодії з суб’єктами системи забезпечення інформаційної безпеки Міністерства оборони та Збройних Сил України, для формування єдиних поглядів її функціонування.