Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практичний семінар на тему “Військово-морські спроможності України: досвід розвитку у 1992-2019 рр. та реалізації в умовах проведення ООС (АТО) на території держави”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практичний семінар на тему “Військово-морські спроможності України: досвід розвитку у 1992-2019 рр. та реалізації в умовах проведення ООС (АТО) на території держави”
15.04.2019

12 квітня 2019 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему “Військово-морські спроможності України: досвід розвитку у 1992-2019 рр. та реалізації в умовах проведення ООС (АТО) на території держави”.

 

Метою заходу, організованого кафедрою Військово-Морських Сил, було визначення єдиних поглядів щодо розвитку Військово-морських спроможностей сил (військ) ВМС ЗС України в умовах проведення ООС (АТО) на території держави.

 

За підсумками семінару опрацьовано пропозиції Командуванню ВМС ЗС України та іншим органам військового управління щодо реалізації морських оперативних (бойових) спроможностей в умовах проведення операції Об’єднаних сил на території держави.