Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практичний семінар інституту авіації та ППО з питань організації прикриття арсеналів

29.03.2019

28 березня 2019 року в інституті авіації та протиповітряної оборони Університету відбувся науково-практичний семінар на тему “Проблеми організації прикриття арсеналів, баз, складів від засобів повітряного нападу та шляхи їх вирішення”.

Головним завданням семінару було обговорення складних проблемних питань та досягнення єдності поглядів щодо можливих напрямків захисту об’єктів Збройних Сил України від атак з повітря.

У роботі семінару взяли участь представники Воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України,  Командувань Повітряних Сил та Сухопутних військ Збройних Сил України, Озброєння Збройних Сил України, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, наукові і науково-педагогічні працівники Університету.

Під час проведення науково-практичного семінару розглядалися наступні питання:

проблемні питання утримання арсеналів, баз, складів;

проблемні питання організації захисту арсеналів, баз, складів, у тому числі проблеми організації радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби під час організації захисту та прикриття об’єктів, що охороняються, від терористичних атак з повітря;

проблеми протидії мало висотним, низькошвидкісним та малорозмірним безпілотним літальним апаратам на предмет терористичної загрози арсеналам, базам, складам під час повсякденної діяльності військ.

Варто зазначити, що результати науково-практичного семінару будуть враховані фахівцями інституту авіації та ППО при відпрацюванні методичних рекомендацій за даною проблематикою.