Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Проведено науково-практичний семінар з підведення підсумків виконання науково-дослідної роботи

30.10.2020

Днями на кафедрі стратегії національної безпеки та оборони відбувся науково-практичний семінар за темою “Обґрунтування шляхів подальшого розвитку спроможності Міністерства оборони України (DG-2.7.1. воєнно-політичний напрям) за функціональною групою “Урядування в оборонній сфері”.

У семінарі взяли участь фахівці кафедри стратегії національної безпеки та оборони і Департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України.

В ході проведення заходу основну увагу було зосереджено на обговоренні шляхів подальшого розвитку майбутнього безпекового середовища та його впливу на розвиток спроможності Міністерства оборони України та Збройних Сил України (воєнно-політичний напрям) за визначеною функціональною групою, обґрунтуванні  рекомендацій щодо змін та доповнень до нормативно-правової бази України з питань розбудови спроможності органів міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України.

Учасники семінару відзначили актуальність питань, які були розглянуті в ході семінару. За результатами обговорень запропоновані обґрунтовані рекомендації щодо удосконалення нормативно-правової бази України з питань розбудови спроможності Міністерства оборони України (DG-2.7.1. воєнно-політичний напрям) за функціональною групою “Урядування в оборонній сфері”.