Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практичний вебінар “Удосконалення логістики Збройних Сил України за досвідом проведення операції Об’єднаних сил”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практичний вебінар “Удосконалення логістики Збройних Сил України за досвідом проведення операції Об’єднаних сил”
29.06.2020

Науково-практичний вебінар “Удосконалення логістики Збройних Сил України за досвідом проведення операції Об’єднаних сил” відбувся в університеті.

Метою заходу було обговорення проблемних питань та відпрацювання пропозицій щодо визначення напрямків удосконалення логістики Збройних Сил України за досвідом проведення операції Об’єднаних сил.

У роботі науково-практичного вебінару прийняли участь представники структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, підпорядкованих їм органів військового управління, військових частин, наукові та науково-педагогічні працівники підрозділів університету, науково-дослідних установ Збройних Сил України.

Під час роботи вебінару було визначено, що в сучасних умовах тематика, пов’язана з удосконаленням системи логістики Збройних Сил України, є вкрай актуальною.

За результатами роботи вебінару прийнято рішення щодо організації та удосконалення логістики Збройних Сил України для формування єдиних поглядів їх функціонування.