Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практичний вебінар “Забезпечення кібероборони держави”

17.04.2020

16 квітня 2020 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського кафедрою застосування інформаційних технологій та інформаційної безпеки інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій організований та проведений науково-практичний вебінар “Забезпечення кібероборони держави” з використанням ресурсів дистанційного начання.

Метою вебінару було обговорення спроможностей суб’єктів Міністерства оборони України та Збройних Сил України, які залучаються для виконання завдань кібероборони держави.

Вперше для різних аудиторій використана комунікація подвійного розподілу в режимі реального часу за допомогою платформи дистанційного навчання Міністерства оборони України. Це дозволило кожному із учасників бути одночасно модератором та користувачем в єдиному інформаційному просторі з використанням різних серверів платформи дистанційного навчання.

Представники структурних підрозділів Міністерства оборони України,  Генерального штабу Збройних Сил України та вищих військових навчальних закладів високо оцінили сучасні можливості інформаційних технологій для проведення науково-практичних семінарів та конференцій.

Учасники вебінару доповіли наукові результати щодо шляхів вирішення проблем забезпечення кібероборониУкраїни.

За результатами роботи вебінару прийнято рішення щодо організації взаємодії з суб’єктами забезпечення кібербезпеки у Міністерстві оборони та Збройних Силах України для формування єдиних поглядів на показники, критерії та методику оцінювання їх спроможностей до виконання завдань кібероборони держави.