Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практичний семінар “Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення”

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практичний семінар “Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення”
30.05.2019

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 30 травня 2019 року відбувся науково-практичний семінар на тему “Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення”.

Науково-практичний семінар був організований кафедрою економіки та фінансового забезпечення інституту оперативного забезпечення та логістики.

У заході взяли участь представники Міністерств і відомств України, вищих військових навчальних закладів, наукових установ.

На початку заходу із привітальним словом виступив начальник кафедри економіки та фінансового забезпечення полковник Іван Ткач, який наголосив на важливості пошуку вирішення існуючих проблем в сфері функціонування національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави. Особливо актуальними ці питання є на сьогодні, адже в умовах обмежених ресурсів Україна повинна протистояти гібридній війні проти неї.

Обговорення та висвітлення існуючих проблем дозволило здійснити учасникам семінару обмін науковими і практичними здобутками, узагальнити досвід та визначити пріоритетні шляхи із вдосконалення існуючих системних процесів, що відбуваються в національній економіці в інтересах оборони і безпеки держави.

Також слід зазначити, що використовуючи інформаційні технології, даний семінар вперше був проведений і в дистанційній формі. За допомогою Інтернет підключення було організовано пряме включення через Skype з відповідними фахівцями із міністерств та відомств (Міністерство економічного розвитку та торгівлі, Департамент фінансів Міністерства оборони України та Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України). Така організація семінару, а саме виступи в режимі online, допомогла залучити до обговорення проблемних питань тих спеціалістів, які у зв’язку з об’єктивними обставинами не змогли бути присутніми особисто.