Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Навчальний збір з випускниками кафедри військової підготовки університету перейшов до активної фази

  • >
  • >
  • >
  • Навчальний збір з випускниками кафедри військової підготовки університету перейшов до активної фази
07.07.2021

Триває Навчальний збір з випускним курсом кафедри військової підготовки університету.

Днями на базі 169 Навчального центру “Десна” імені князя Ярослава Мудрого майбутні офіцери вдосконалювали практичні навички володіння зброєю. Зокрема, виконали вправи стрільб з пістолета Макарова, автомата та кулемета Калашникова. Викладацький склад кафедри та інструктори Навчального центру надавали студентам всю необхідну допомогу та ділилися власним бойовим досвідом.

Крім того, випускники ознайомилися з основами укладання мостів, відвідавши спеціальний будмайданчик.

Особливу увагу майбутніх офіцерів привернув центр розмінування. Юнаки на власні очі мали змогу побачити спеціальні захисні костюми, а також типи боєприпасів, з якими стикаються фахівці з розмінування.

Під час занять на базах водолазного та кінологічного центрів студентам випала нагода ознайомитися з професійним спорядженням водолазів та дізнатися більше про доволі цікаву професію військового кінолога.

У свою чергу, майбутні командири пожежних взводів продовжили опановувати техніки кріплення страховки та порятунку під час надзвичайних ситуацій, а також ближче ознайомлюватися з різноманітною військовою пожежною технікою.

У рамках Збору випускники відвідали музей 300-го навчального полку та дізналися більше про участь підрозділу у пекельній боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.