Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Навчально-науковий центр стратегічних комунікацій представив переклад Стандарту підготовки особового складу з питань стратегічних комунікацій НАТО

  • >
  • >
  • >
  • Навчально-науковий центр стратегічних комунікацій представив переклад Стандарту підготовки особового складу з питань стратегічних комунікацій НАТО
06.10.2020

Науково-педагогічні працівники навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони продовжують впроваджувати досвід держав-членів НАТО в освітній процес за напрямом діяльності. Так, було здійснено переклад Стандарту підготовки особового складу з питань стратегічних комунікацій НАТО ASCP-01 (STANAG 6543).

В документі викладено аспекти підготовки особового складу з питань стратегічних комунікацій НАТО, призначеного на посади в Командуванні стратегічних комунікацій НАТО за штатом мирного часу та штатом кризових ситуацій, а також визначені мінімальні рівні кваліфікації освіти.

Досягнення взаємосумісності та впровадження стандартів НАТО для України є не лише кроком в напрямку реалізації курсу на євроатлантичну інтеграцію, але й важливим чинником ефективного реформування Міністерства оборони та Збройних Сил України.

Значущість імплементації зазначеного Стандарту в освітній процес Національного університету оборони України підкреслює виконання окремих заходів оборонної реформи на середньострокову перспективу у рамках реалізації проєкту “Cтратегічні комунікації”, а також завдання із розбудови стратегічних комунікацій, визначеного у новій Стратегії національної безпеки України.

Ознайомитися зі Стандартом підготовки особового складу з питань стратегічних комунікацій НАТО можна в е-бібліотеці Університету та Центру.