Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Навчально-науковий центр стратегічних комунікацій представив переклад документу ‟Військова політика НАТО зі стратегічних комунікацій”

  • >
  • >
  • >
  • Навчально-науковий центр стратегічних комунікацій представив переклад документу ‟Військова політика НАТО зі стратегічних комунікацій”
03.11.2020

Особовий склад навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони продовжує вивчати та впроваджувати досвід стратегічних комунікацій держав-членів НАТО.

Так, було здійснено переклад документу ‟Військова політика НАТО зі стратегічних комунікацій” (MC 0628, NATO MILITARY POLICY ON STRATEGIC COMMUNICATIONS).

В цьому документі викладена політика застосування Стратком у військових структурах НАТО, під час військових операцій та реалізації інших заходів, цілісний та простий підхід до всієї військової комунікації НАТО
і необхідність включення комунікаційних та інформаційних аспектів
в планування та реалізацію всіх заходів НАТО. В цій політиці врахований змінний характер інформаційного середовища та різні сприйняття, підходи та спроможності держав-членів. Зокрема розглянуті такі питання:

1. Визначення.

2. Принципи стратегічних комунікацій.

3. Організаційні і структурні правила.

4. Процес та інструменти стратегічних комунікацій.

5. Навчання та підготовка.

6. Розподіл ролей та відповідальності.

7. Імплементація.

Підкреслимо, що на виконання окремих заходів оборонної реформи на середньострокову перспективу у рамках реалізації проєкту “Cтратегічні комунікації” та на виконання завдання щодо розроблення політики зі стратегічних комунікацій в Міністерстві оборони України вищезазначений переклад документу ‟Військова політика НАТО зі стратегічних комунікацій” значно полегшить та прискорить роботу у цьому напрямку.

Ознайомитися з ‟Військовою політикою НАТО зі стратегічних комунікацій” (0628) ви зможете в е-бібліотеці Університету та Центру.