Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Навчально-науковий центр стратегічних комунікацій презентує перше науково-публіцистичне видання “STRATCOM”

  • >
  • >
  • >
  • Навчально-науковий центр стратегічних комунікацій презентує перше науково-публіцистичне видання “STRATCOM”
08.05.2020

З метою розвитку культури стратегічних комунікацій та розбудови моделі освітньої міжвідомчої системи стратегічних комунікацій, спрямованих на підтримку формування та реалізації державної політики у сфері забезпечення національної безпеки та оборони України було прийнято рішення про започаткування науково-публіцистичного видання “STRATCOM” як комунікаційної платформи для обміну досвідом з питань стратегічних комунікацій.

Науково-публіцистичне видання “STRATCOM” може бути корисним усім, хто цікавиться питанням розбудови системи стратегічних комунікацій у секторі безпеки і оборони України.

Зазначимо, що представники навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони на постійній основі є активними учасниками заходів Центру передового досвіду НАТО з питань стратегічних комунікацій, зокрема, 5-6 травня прийнято участь у Щорічній дисциплінарній конференції з питань навчання та підготовки у сфері стратегічних комунікацій. Конференція є ключовим форумом з дисциплін стратегічних комунікацій (включаючи зв’язки з громадськістю, інформаційні та психологічні операції), де обговорюються актуальні зміни та нові вимоги до підготовки фахівців за напрямком стратегічних комунікацій.

Перший день конференції був присвячений вимогам та рішенням для індивідуальної освіти та підготовки, другий день – вимогам та вправам для колективної підготовки.

За підсумками конференції особовим складом навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони прийнято рішення розробити Національний курс зі стратегічних комунікацій англійською мовою з використанням технологій дистанційного навчання з урахуванням досвіду Baltic Defence College та презентація його міжнародній спільноті на вищезазначеній конференції наступного року.