Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Небесні кордони України під надійним захистом

07.08.2022

Сьогодні вшановуємо всіх, хто поєднав долю з Повітряними Силами Збройних сил України.

З перших хвилин російської збройної агресії Повітряні Сили першими прийняли на себе масовані ракетні удари окупаційних військ. Адже першочерговою ціллю ворога було знищення об’єктів системи протиповітряної оборони держави. Проте вони встояли, витримали удари противника!

Вдячні військовослужбовцям Повітряних Сил за проявлені під час виконання бойових завдань мужність і рішучість, за ті колосальні навантаження і ризики, які їм доводилося і доводиться витримувати і долати. Але ніхто, крім вас, не здатний виконати цю найважливішу для безпеки держави місію.

Завдяки вашій відвазі ми почуваємося захищеними, адже знаємо – ви не підведете.

На жаль, внаслідок бойових дій агресора, Повітряні Сили зазнали непоправних втрат. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих Героїв та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Пишаємося нашими оборонцями українського повітряного простору. Ви – надійний гарант обороноздатності країни, взірець бойової могутності, втілення звитяги, доблесті та вірності.

З нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України зичу вам, відважні захисники та захисниці українського неба, успіхів у вашій благородній справі, вдалих повернень після кожного злету, а вашим родинам – злагоди і доброту!

Несіть на своїх крилах українську Перемогу!

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант Анатолій СИРОТЕНКО