Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Новий крок у поглибленні співпраці: укладено Меморандум з Національною академією Державної прикордонної служби України

  • >
  • >
  • >
  • Новий крок у поглибленні співпраці: укладено Меморандум з Національною академією Державної прикордонної служби України
12.10.2023

У Національному університеті оборони України триває робота щодо розширення та вдосконалення співпраці з провідними закладами освіти, зокрема у секторі безпеки та оборони.  Так, у рамках довгострокового партнерства, було укладено Меморандум про співпрацю між Національним університетом оборони України та Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Цей документ, підписаний начальником Національного університету оборони України генерал-полковником Михайлом Ковалем та ректором  Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майором Олександром Луцьким, є ще одним важливим кроком у забезпеченні обороноздатності нашої держави.

Меморандум про співпрацю на міжвідомчому рівні розширює можливості та ресурси для вдосконалення освітньої та наукової підготовки фахівців, які забезпечуватимуть безпеку на державному кордоні.

Це ще раз підтверджує спільні цілі, спрямовані на забезпечення організації ефективної співпраці між фахівцями освітніх закладів в галузі безпеки та оборони України.