Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Новий випуск офіцерів-лідерів: університет підготував професіоналів, готових приймати рішення для захисту країни

  • >
  • >
  • >
  • Новий випуск офіцерів-лідерів: університет підготував професіоналів, готових приймати рішення для захисту країни
11.08.2023

У Національному університеті оборони України відбувся черговий урочистий випуск слухачів курсів професійної військової освіти. Це нова когорта офіцерів-лідерів, підготовка яких здійснювалася в умовах спротиву російським окупантам.

Наша країна та Збройні Сили покладають на офіцерів-випускників великі сподівання, адже багато в чому саме прийняті ними рішення впливатимуть на майбутнє усієї держави.

Начальник університету генерал-полковник Михайло Коваль та заступник Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковник Микола Балан, які вручили дипломи про закінчення курсів, наголосили, що основним завданням випускників є втілити набуті в університеті теоретичні знання на практиці, під час виконання завдань на реальному полі бою.

І підкреслили, що від їхнього завзяття та рішучості залежить наскільки швидко наша армія зможе звільнити кожен клаптик української землі.

Разом ми доведемо, що об'єднаними зусиллями можна подолати будь-які виклики. У духу співпраці та відданості ми впевнено крокуємо вперед, готові стати необхідною ланкою у ланцюгу перемоги.

І Перемога обов’язково буде за нами!

Слава Україні!