Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науково-практична конференція щодо шляхів протидії сучасним гібридним загрозам у сфері національної безпеки та оборони

  • >
  • >
  • >
  • Науково-практична конференція щодо шляхів протидії сучасним гібридним загрозам у сфері національної безпеки та оборони
28.02.2019

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського  27 лютого 2019 року на базі кафедри стратегії національної безпеки та оборони інституту державного військового управління відбулася науково-практична конференція під керівництвом заступника начальника університету з наукової роботи генерал-майора Щипанського П.В.

Конференція проходила в рамках реалізації Плану наукової та науково-технічної діяльності університету. Захід організовано за участю науково-педагогічного складу провідних кафедр та відомих вчених університету.

Метою заходу визначено обговорення проблемних питань застосування Збройних Сил України в умовах гібридної війни та шляхів їх вирішення, а також перспектив розвитку воєнно-політичної та воєнно-стратегічної обстановки.

Результатом творчих дискусій науковців університету стало вироблення поглядів на суть і зміст сучасних воєнних конфліктів, прогнозування розвитку геополітичної обстановки на середньо та довгострокову перспективу, майбутній обрис безпекового середовища довкола України, а також напрямів реформування та розвитку складових сектору безпеки і оборони України.