Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Інтелектуали показали свої вміння

26.11.2019

На базі навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій проведені змагання з шахів серед команд університету.

Учасники усіх команд демонстрували яскраві комбінації, блискучі ходи.

Шахи ‒ стратегічна гра на дошці, найбільш поширена інтелектуальна гра у цілому світі, одна із найбільш захоплюючих настільних ігор.

Шахи сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії. Гра в шахи розширює кругозір, вчить думати, запам'ятовувати, порівнювати, узагальнювати, передбачати, розвиває винахідливість і логічне мислення.

Змагання проводилися в особисто-командному заліку, відповідно переможці нагороджувалися у особистому та командному заліках.

За результатами індивідуальних змагань відзначилися кращі шахісти університету. ІІІ місце дісталося підполковнику Дмитру Сивець (команда інституту авіації та протиповітряної оборони), ІІ місце - полковник Юрій Колотуша (команда центру воєнно-стратегічних досліджень), а перемогу виборов працівник ЗСУ Петро Яблонський(команда інституту авіації та протиповітряної оборони).

Таким чином, за підсумками змагань переможцями у командному заліку визнано команду інституту авіації та протиповітряної оборони, срібними призерами стала команда з командно-штабного інституту застосування військ (сил), ІІІ місце посіла команда із гуманітарного інституту.

Вітаємо усіх переможців та призерів змагань із шахів!

Цінуємо вашу спортивну майстерність, інтелектуальність, витримку і прагнення до перемоги.

Щиро бажаємо усім енергії, спортивного духу, швидкої думки та нових перемог в запеклих шахових баталіях, як в університеті, так і за його межами.