Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Об'єднання знань та зусиль: між університетом та Київським інститутом Національної Гвардії укладено Меморандум щодо співпраці

  • >
  • >
  • >
  • Об'єднання знань та зусиль: між університетом та Київським інститутом Національної Гвардії укладено Меморандум щодо співпраці
13.10.2023

Національний університет оборони України та Київський інститут Національної гвардії України офіційно об'єднали свої зусилля і ресурси у справі підготовки висококваліфікованих кадрів шляхом підписання Меморандуму про співпрацю.

Ця угода визначає новий етап співпраці та розширює можливості для подальшого розвитку системи військової освіти в Україні. Особлива увага була приділена імплементації стандартів НАТО з огляду на кар'єрне зростання українських офіцерів.

  

Співпраця спрямована на впровадження прогресивних методів викладання, які сприятимуть ефективному навчанню та підготовці військових кадрів. Зокрема, сторони обговорили специфіку підготовки високопрофесійних військових фахівців в умовах повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

  

Під час зустрічі були визначені конкретні напрямки співпраці, які охоплюють спільні наукові та інноваційні проєкти, академічну мобільність для слухачів та викладачів, а також проведення спільних наукових та освітніх заходів у сферах національної безпеки, оборони та міжнародного співробітництва.