Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Офіцери нашого навчального закладу, учасники бойових дій, опікуються вихованням майбутніх захисників та патріотів держави

  • >
  • >
  • >
  • Офіцери нашого навчального закладу, учасники бойових дій, опікуються вихованням майбутніх захисників та патріотів держави
22.10.2019

За вже багаторічною традицією, яку було започатковано колективом командно-штабного інституту застосування військ (сил) університету, відбулась чергова зустріч військовослужбовців кафедри Сухопутних військ та кафедри ракетних військ і артилерії Університету, котрі є учасниками бойових дій, зі студентами одного з навчальних закладів.

Формування світогляду учнів старших класів шкіл та студентів спеціалізованих навчальних закладів, як патріотів і майбутніх захисників держави, визначено Концепцією допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді, відповідно до Указу Президента України. Тому, така діяльність Збройних Сил України, є одним з важливих напрямків підготовки молоді до військової служби.

Під час зустрічі підполковник Костянтин Горбачов та майор Ігор Венжега розповіли учням про призначення, склад і завдання, які виконують військовослужбовці Сухопутних військ Збройних Сил України під час проведення операції об’єднаних сил, а також про історію відзначення свята Дня Захисника України. Студенти ознайомились з елементами захисного спорядження військовослужбовців, а наприкінці зустрічі вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.