Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Офіцери збройних сил Королівства Швеція разом з українськими колегами ‒ представниками університету вшанували захисників України

  • >
  • >
  • >
  • Офіцери збройних сил Королівства Швеція разом з українськими колегами ‒ представниками університету вшанували захисників України
14.09.2021

Сьогодні, 14 вересня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

У заході взяли участь близькі та рідні загиблих героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

На церемоніалі були присутні заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан, керівники структурних підрозділів нашого навчального закладу, а також офіцери збройних сил Королівства Швеція, які наразі перебувають з робочим візитом у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, де спільно з українськими колегами беруть участь у планувальному заході з підготовки до міжнародного командно-штабного навчання VIKING-2022.

Дзвін Пам’яті пролунав сімнадцять разів …

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам'яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та Пам’ятний знак, у якій вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

За повідомленням: Міністерства оборони України