Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

У м. Орландо (США) представники університету взяли участь у глобальній Об’єднаній конференції представників збройних сил і промисловості з питань підготовки, імітаційного моделювання і освіти

  • >
  • >
  • >
  • У м. Орландо (США) представники університету взяли участь у глобальній Об’єднаній конференції представників збройних сил і промисловості з питань підготовки, імітаційного моделювання і освіти
10.01.2020

Представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (НУОУ) взяли участь у глобальній Об’єднаній конференції представників збройних сил і промисловості з питань підготовки, імітаційного моделювання і освіти в місті Орландо. Ця щорічна подія залучила понад 17 000 професіоналів, включаючи військових високопосадовців та керівників промислових підприємств, міжнародних партнерів, технічних спеціалістів та інших зацікавлених представників. Під час Конференції було передбачено проведення спеціалізованих тренінгів, виставки останніх досягнень представників промисловості та збройних сил, проведення тематичних панелей.

Розпочалась конференція в неділю зі щорічної зустрічі директорів Мережі глобального партнерства з дистанційного навчання за ініціативи некомерційної організації ADL Initiative, з якою НУОУ підписав угоду про співпрацю і набув членство у  Мережі у вересні 2019 року. Мережа включає урядові установи США, міжнародні військові та академічні установи, освітні установи США. Понад 43 військових і цивільних учасників взяли участь у зустрічі від: уряду США, командування НАТО з питань трансформації, Канади, Данії, Грузії, Нідерландів, Нової Зеландії, Норвегії, Швеції, України, Латиноамериканського інституту освітніх комунікацій, Державного університету Арізони та університету Мемфіса.

Програмою зустрічі було передбачені дискусії щодо сучасних підходів до впровадження технологій дистанційного навчання, включаючи зусилля щодо розвитку “екосистеми майбутнього”. Учасники Зустрічі мали можливість обговорити свій досвід під час презентацій, включаючи панель, на якій виступили генерали з України, Грузії та Швеції. Генерал-майор Сергій Салкуцан представляв Україну під час роботи Панелі. Генерали поділилися поглядами щодо шляхів підвищення якості військової освіти.

У понеділок, члени Мережі глобального партнерства, прийняли участь у підписанні угоди про співпрацю містером Фредом Драммондом, заступником помічника міністра оборони США з питань військової освіти і підготовки та контр-адміралом Генріком Рибергом, начальником Королівського оборонного коледжу Данії, офіційно вітаючи Данію як найновішого члена Мережі глобального партнерства з дистанційного навчання.