Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Особовий склад 33 бази забезпечення навчального процесу університету відсвяткував Свято Воскресіння Господнього

  • >
  • >
  • >
  • Особовий склад 33 бази забезпечення навчального процесу університету відсвяткував Свято Воскресіння Господнього
28.04.2019

28 квітня 2019 року в 33 базі забезпечення навчального процесу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було проведено освячення пасхального кошика.

Великдень – головне свято церковного календаря. Для кожного захисника України це свято світла, добра та віри у перемогу. Свято Воскресіння Господнього вселяє в серце кожного українця велику надію.

Саме тому вже стало доброю традицією кожного року у 33 базі забезпечення навчального процесу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проводити Святкове богослужіння.

Священик Андрій Григораш, клірик Свято-Покровського собору Солом’янського району м. Києва, привітав усіх військовослужбовців з Пасхою, побажав їм та їхнім родинам добра, щастя, здоров’я, сімейного благополуччя.

Напередодні до привітання особового складу 33 бази долучилися Жіноча рада університету на чолі з Світланою Остапець та Рада сімей військової частини, де вони висловили щирі слова вдячності військовослужбовцям строкової служби, побажали їм та їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, довгих років земного життя, нових успіхів і здобутків у служінні Богові та Батьківщині.