Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Військовослужбовці 33 бази забезпечення навчального процесу університету відсвяткували Різдво Христове

  • >
  • >
  • >
  • Військовослужбовці 33 бази забезпечення навчального процесу університету відсвяткували Різдво Христове
10.01.2022

08 січня 2022 року військовослужбовці бази відвідали Михайлівський Золотоверхий монастир, який є пам’яткою архітектури національного значення.

Під час перебування у монастирі воїни прийняли участь у Святій Літургії, яку очолював Престоятель Православної Церкви України Блаженніший митрополит Київський і всієї України Владика Епіфаній.

Після Служби Божої Владика Епіфаній подав своє святительське благословення молодим воїнам та пригостив їх різдвяними солодощами.

Після чого, під духовним супроводом військового капелана Дмитра Присяжного відбулася екскурсія по Михайлівському Золотоверхому монастирі, Михайлівській площі та Андріївській церкві.

Під час екскурсії відбувся духовно-патріотичний екскурс в історію України та її Святої Церкви і звитяжної боротьби за соборну, суверенну Українську державу.

Також 09 січня 2022 року до військовослужбовців завітав колектив хористів Свято-Покровського храму Православної Церкви України міста Боярка на чолі із настоятелем храму військовим капеланом, священиком Дмитром Присяжним та заспівали різдвяних колядок і щедрівок.

Особовий склад бази зустрів свято Христового Різдва у відчутті духовного піднесення та родинного затишку.