Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Особовий склад 33 бази забезпечення навчального процесу університету відсвяткував Новий 2022 рік

04.01.2022

31 грудня 2021 року особовий склад 33 бази забезпечення навчального процесу університету зібрався разом та відзначив прихід Нового 2022 року. У солдатській їдальні для військовослужбовців підготували різноманітні смаколики та розваги.

Представники підрозділів підготували новорічний сценарій, зустрічали Новий рік весело, з радісними піснями, цікавими конкурсами та щирими побажаннями один одному.

Командир частини полковник Віктор Мацкевич привітав особовий склад та побажав міцного здоров’я, терпіння, наснаги та мирного неба над головою. Привітання також отримали військовослужбовці, які несли чергування в добовому наряді. У свою чергу Рада сімей частини приєдналися до привітання військовослужбовців строкової військової служби та подарували торт вагою у 12 кг!

Крім того, днями особовий склад бази мав чудову нагоду відвідати центральну новорічну ялинку на Софіївській площі та отримати масу задоволень від новорічної атмосфери.

Загалом під час новорічних святкувань панувала дружня, затишна та весела атмосфера серед військовослужбовців. Командування частини доклало максимум зусиль для створення новорічного настрою та відчуття теплої, домашньої атмосфери.