Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Особовий склад університету взяв участь у заходах, присвячених Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

  • >
  • >
  • >
  • Особовий склад університету взяв участь у заходах, присвячених Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
22.06.2019

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні особовий склад Національного університету оборони України імені Івана Черняховського спільно із представниками Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації взяв участь у церемонії покладання квітів до Солом’янського меморіалу загиблим воїнам, який увічнює пам’ять про події Другої світової війни.

У заходах до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні взяли участь: народний депутат України Дмитро Андрієвський, перший заступник Голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Бялковський, Голова районної ради ветеранів генерал-лейтенант Борис Парафейніков, ветерани війни та праці, мешканці району.

В цей день ми віддаємо данину тим, хто поклав життя у боротьбі за свободу нашої країни у Другій світовій війні та шануємо і тих воїнів, хто загинув у наші дні, захищаючи Україну на Сході. Честь їм, наша вічна пам’ять і пошана.

Поклавши квіти, присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.