Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Особовий склад 33 бази забезпечення навчального процесу університету відсвяткував Новий 2020 рік

02.01.2020

31 грудня особовий склад бази у дружньому колі відзначив зустріч Нового 2020 року. У солдатській їдальні були накриті святкові столи з різноманітними смаколиками.

Військовослужбовці підрозділів підготували новорічний сценарій, зустрічали Новий рік весело, з радісними піснями, цікавими конкурсами та щирими побажаннями один одному.

Командир частини полковник Віктор Мацкевич привітав особовий склад та побажав міцного здоров’я, терпіння, наснаги та мирного неба над головою. Привітали також військовослужбовців, які знаходяться в лікувальних закладах та тих, хто перебував у добовому наряді. Рада сімей частини приєдналася до привітання військовослужбовців строкової військової служби та подарувала торт вагою 13 кг.

Крім того, полковник Віктор Мацкевич та майор Олег Сміхун завітали з новорічними вітаннями до сімей офіцерів, які виконують завдання в районі проведення операцій Об’єднаних сил та вручили подарунки.

Загалом на святі панувала дружня, затишна, весела атмосфера серед особового складу. Командування частини доклало максимальних зусиль для створення справді новорічного настрою та затишку.