Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

"Освіта і підготовка – один із ключових проектів, які потрібно реалізовувати", – заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції:

  • >
  • >
  • >
  • "Освіта і підготовка – один із ключових проектів, які потрібно реалізовувати", – заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції:
11.05.2019

Освіта і підготовка – це один із ключових проектів, які потрібно реалізовувати, щоб мати добре підготовлених сержантів, офіцерів і генералів.

На цьому 10 травня наголосив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко під час брифінгу перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України.

– Наразі проведена підготовча робота і створено обрис рішення, яким чином буде переформатована освіта і підготовка для того, щоб по-перше – створити кращі можливості, по-друге – зняти бюрократичні перепони і по-третє – дати якість підготовці наших військовослужбовців, – зазначив він.

За словами Анатолія Петренка, існуюча для цієї справи база значна – Національний університет оборони України, академії, коледжі, дослідницькі інститути мають необхідну чисельність добре підготовлених професорсько-викладацьких кадрів. Також на потреби освіти і підготовки планується спрямувати відповідні управлінські рішення і ресурси.

Джерело: http://www.mil.gov.ua/news