Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Освітня діяльність університету 2019 року завершена випуском слухачів курсів іноземних мов

27.12.2019

В університеті відбувся випуск 54 військовослужбовців Збройних Сил України, які у період з 05 вересня по 27 грудня 2019 року проходили навчання на курсах іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

‒ Кінець курсів – це лише початок довгого шляху вивчення іноземної мови. Адже знання живі лише тоді, коли ними користуються. На користь собі та державі, ‒ розпочав церемонію вручення свідоцтв про визначення рівня володіння англійською мовою заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

Варто зазначити, що поглиблення стратегічного партнерства України з НАТО, активна участь українських підрозділів у миротворчих, пошуково-рятувальних операціях, багатонаціональних навчаннях та інших заходах міжнародного співробітництва, обумовлює зростання ролі мовної підготовки у загальній системі підготовки особового складу Збройних Сил України.

Так, випускники курсів, в подальшому братимуть участь у заходах міжнародного військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, направлятимуться за кордон для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у складі національного контингенту та національного персоналу, до багатонаціональних органів військового управління, на навчання у провідні ВНЗ європейських країн та США.

За результатами випускного тестування за стандартизованими мовленнєвими рівнями відповідно до стандарту НАТО STANAG 6001 всі слухачі отримали свідоцтва про визначення рівня володіння англійською мовою, а також додатково пройшли оцінювання, з використанням кваліфікаційного тесту ALCPT.

‒ Хотілося б наголосити, що іноземну мову потрібно вивчати все життя, незважаючи на всілякі труднощі. Що важливо: ніколи не здаватися, постійно удосконалювати себе та користуватися знаннями мови вже сьогодні у своїй службовій та повсякденній діяльності, ‒ звернувся до випускників начальник навчально-наукового центру іноземних мов полковник Михайло Гребенюк.

Високий рівень підготовки науково-педагогічних працівників університету та мотивація посадових осіб дали змогу отримати нові знання та значно підвищити рівень володіння англійською мовою.

Привітали випускників з успішним закінченням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, навчально-наукового центру іноземних мов та науково-педагогічні працівники, які викладали на вищевказаних курсах.