Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Парадний розрахунок університету готується до участі у військовому параді з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності

  • >
  • >
  • >
  • Парадний розрахунок університету готується до участі у військовому параді з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності
20.07.2021

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського триває підготовка офіцерів до участі у військовому параді з нагоди ювілейної 30-ї річниці проголошення незалежності України.

Хоча й здається, що проходження урочистим маршем триває лічені хвилини, проте за видимою легкістю стройового кроку стоять місяці наполегливих тренувань. Незважаючи на втому та літню спеку, особовий склад парадного розрахунку провідного вищого військового навчального закладу щодня на стройовому плацу вдосконалює свій стройовий вишкіл.

Тренування здійснюється поетапно: спочатку індивідуальна стройова підготовка, потім ‒ у складі шеренг, а наприкінці відпрацьовується стройова злагодженість парадного розрахунку у складі зведеного підрозділу.

Цьогоріч у парадному розрахунку університету головною вулицею столиці крокуватиме понад 100 офіцерів ‒ учасників бойових дій в районі проведення АТО (ООС). Серед них ‒ офіцери, які за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, були удостоєні державних нагород.

У складі парадного розрахунку й відмінники навчання, а саме стипендіати академічної стипендії Президента України – підполковник Юрій Марущак та майор Володимир Загривий, а також стипендіат академічної стипендії Верховної Ради України підполковник Тарас Бондаренко.

Кожен з учасників парадного розрахунку розуміє, що йому випала велика честь бути невід’ємною частиною грандіозної події у місті Києві в День Незалежності, тому під час тренувань викладається на сто відсотків. Багато офіцерів вже були учасниками військових парадів у минулих роках, а тому точно знають, яких титанічних зусиль потрібно докласти, аби досягнути бажаного результату.

Незабаром розпочнуться спільні тренування парадних розрахунків на злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу “Антонов”.

Генеральні репетиції зведених підрозділів та військової техніки відбудуться у столиці на Хрещатику.