Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті завершено підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня

  • >
  • >
  • >
  • В університеті завершено підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня
24.12.2020

В університеті завершились курси підвищення кваліфікації та професійного рівня науково-педагогічних працівників вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти з питань педагогіки вищої школи та педагогічної майстерності.

Підвищення кваліфікації слухачів здійснювалося протягом місяця за комбінованою формою навчання. Освітній процес було організовано як в навчальних аудиторіях, так й з використанням платформи дистанційного навчання. 

Слухачами курсів були оновлені та поглиблені знання з сучасної філософії освіти, філософії війни, педагогіки вищої військової школи, психології вищої військової школи. Організовані заняття з педагогічної майстерності, ораторського мистецтва, методики викладання сприяли розвитку педагогічних умінь, педагогічної техніки, професійно важливих якостей, індивідуального стилю педагогічної діяльності.

Слухачі показали високі теоретичні та практичні знання й отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка. Привітали випускників з закінченням курсу керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, а також науково-педагогічні працівники, які викладали на зазначеному курсі.