Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Підготовка військовослужбовців Китайської Народної Республіки на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня

  • >
  • >
  • >
  • Підготовка військовослужбовців Китайської Народної Республіки на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня
18.03.2019

З 21 лютого 2019 року в університеті на центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до контрактно-договірних документів, вчетверте розпочалася підготовка військовослужбовців Китайської Народної Республіки на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня.

На навчання прибули 9 військовослужбовців, які є представниками вищих військових навчальних закладів, наукових установ та всіх видів Збройних Сил Народно-визвольної армії Китая .

Заняття зі слухачами організовані та проводяться на навчально-матеріальній базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації найбільш досвідченими науково-педагогічними працівниками університету.

Під час курсів, яки триватимуть два місяці, слухачі отримують теоретичні знання з питань оцінки ступеня ураження об’єкта, а також практичні уміння щодо оцінки ефективності ураження об’єктів противника засобами підпорядкованих частин і підрозділів у ході ведення бойових дій.

13 березня 2019 року відбулася зустріч слухачів курсів з командуванням університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, військовим, військово-морським та військово-повітряним аташе та його помічником з метою обговорення напрямків подальшого співробітництва. Під час зустрічі було зазначено, що цей напрям підготовки буде сприятиме поглибленню співпраці між нашими країнами в питаннях підготовки військових фахівців, а випускники, будуть застосовувати отримані знання для вирішення складних завдань розвитку Збройних Сил.

У вільний час від навчальних занять на курсах, зі слухачами Китайської Народної Республіки проводяться заходи культурно-просвітницької роботи щодо ознайомлення їх з історією університету, України.