Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті вперше розпочато підготовку слухачів командно-штабного курсу тактичного рівня Повітряних Сил (L-2 ПС)

  • >
  • >
  • >
  • В університеті вперше розпочато підготовку слухачів командно-штабного курсу тактичного рівня Повітряних Сил (L-2 ПС)
09.07.2020

Сьогодні, 09 липня, в університеті вперше розпочали свою роботу командно-штабні курси тактичного рівня Повітряних Сил (L-2 ПС).

Спеціально розроблений навчальний курс для офіцерів Повітряних Сил Збройних Сил України, передбачає підготовку слухачів впродовж шести місяців за очною формою з залученням ресурсів дистанційного навчання університету.

Під час проходження Курсу офіцери зможуть засвоїти питання передбачені навчальною програмою та в подальшому застосовувати в повсякденній практичній діяльності отримані знання з лідерства, основ національної та міжнародної безпеки, організації повсякденної діяльності військової частини та застосування Повітряних Сил в умовах сучасних викликів та загроз.

Навчання організовано за модульним принципом і має на меті забезпечити підготовку офіцерів для подальшого призначення на посади командирів батальйонів (дивізіонів, авіаційних ескадрилій), начальників родів військ і служб, офіцерів штабу, заступників командира бригад (полків) Повітряних Сил, офіцерів відділів (управлінь) повітряних командувань Повітряних Сил.

Науково-педагогічні та наукові працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та, зокрема, інституту авіації та протиповітряної оборони готові надати повну підтримку та сприяння слухачам командно-штабного курсу тактичного рівня Повітряних Сил в отриманні необхідних знань та навичок.

Після успішного закінчення навчання офіцери отримають свідоцтво встановленого зразка про відповідну освіту та здобуття професійної кваліфікації.