Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у галузі знань “Воєнні науки”

  • >
  • >
  • >
  • Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у галузі знань “Воєнні науки”
05.04.2019

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 № 1010 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей” 04.04.2019 на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у галузі знань “Воєнні науки”.

У ІІ турі конкурсу від університету брали участь слухачі командно-штабного інституту застосування військ (сил) капітан 2 рангу Кіріакіді О.Ю. (науковий керівник – начальник кафедри Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Яким’як С.В.), майор Іщенко О.В. (науковий керівник – начальник науково-дослідної лабораторії (проблем розвитку бойового застосування ракетних військ і артилерії) кафедри ракетних військ і артилерії полковник Калашніков С.М.) та слухач інституту авіації та протиповітряної оборони майор Редін В.С. (науковий керівник – доцент кафедри Повітряних Сил Горбенко В.М.).

За підсумками науково-практичної конференції галузевою конкурсною комісією майор Редін В.С. визнаний переможцем у галузі знань “Воєнні науки” та нагороджений дипломом І ступеня.

Капітан 2 рангу Кіріакіді О.Ю. та майор Іщенко О.В. нагороджені сертифікатами учасників підсумкової науково-практичної конференції.