Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Підбито підсумки курсу підвищення кваліфікації та професійного рівня з логістики

21.02.2020

Протягом чотирьох тижнів в університеті проводився курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з логістики офіцерів органів військового управління логістики Збройних Сил України.

Курсову підготовку було організовано у три етапи за прикладом навчання спеціалістів логістики збройних сил Республіки Польща. Перший етап – це теоретична підготовка слухачів, проведена за участю представників Альянсу: радника Представництва НАТО в Україні з питань логістики полковника Збігнева Ленарчика (Республіка Польща), полковника Яна Гусака (Чеська Республіка) та начальника факультету логістики Воєнно-технічної академії Республіки Польща полковника Симона Міткова.

Другий етап – це огляд оборонно-промислового комплексу України, організація роботи цивільної логістики в Україні на прикладі найбільшого дистриб’ютора запасних частин для комерційної техніки в Україні і організація бюджетного планування та логістичного забезпечення Збройних Сил України. У проведенні зазначеного етапу взяли участь науково-педагогічні працівники інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій, заступник директора з питань логістики ТОВ (Автодистрібьюшин КАРГО ПАРТС) Володимир Орел та представники Головного управління логістики Збройних Сил України під керівництвом першого заступника начальника Головного управління логістики Збройних Сил України полковника Олександра Кириленка.

Під час третього, заключного етапу, ними було практично відпрацьовано власні варіанти плану логістичного забезпечення оперативного угруповання військ в операції. У подальшому представники кожної з груп мали можливість надати на розгляд свій варіант плану, як українським, так і іноземним фахівцям логістики з метою його відповідності визначеним завданням.

По закінченню навчання відбулась урочиста церемонія випуску слухачів курсу з видачею відповідних свідоцтв.

У своїй заключній промові заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан подякував іноземним партнерам і всім присутнім за продуктивну та конструктивну співпрацю, а також акцентував увагу на тому, що зазначені курси і у подальшому сприятимуть підвищенню кваліфікації та професійного рівня офіцерів органів військового управління логістики Збройних Сил України.

Водночас, начальник інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій полковник Олександр Мацько звернув увагу присутніх на те, що зазначені курси за даною тематикою з підготовки спеціалістів з логістики набуватимуть подальшого розвитку. Він висловив сподівання на майбутню плідну співпрацю з представниками Альянсу з підготовки фахівців логістики для Збройних Сил України.